Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, null given in /home/ggbezbew/public_html/banyodolaplari.web.tr/wp-includes/post-template.php on line 739

Warning: join() [function.join]: Invalid arguments passed in /home/ggbezbew/public_html/banyodolaplari.web.tr/wp-includes/post-template.php on line 532
class="">

Skip to content

Ansayfa ›› Ayna / Dolaplı Ayna Banyo Mobilyası ›› Vitra Sono Dolaplı Ayna, 80 cm Parlak Beyaz (Sağ) – 55031

Vitra Sono Dolaplı Ayna, 80 cm Parlak Beyaz (Sağ) – 55031

Vitra Sono Dolaplı Ayna, 80 cm Parlak Beyaz (Sağ) 55031 Ayna / Dolaplı Ayna

Marka: Vitra
Ürün Adı: Vitra Sono Dolaplı Ayna, 80 cm Parlak Beyaz (Sağ)
Ürün Kodu: 55031
Seri: Sono
Renk: Parlak Beyaz
Ölçü: 76x15x80 cm
Montaj Tipi: Asma
Kaplama: Termoform
Kapak Özelliği: Kulplu, Yavaş Kapanır
Gövde Malzemesi: MDF Lam
Kapak Malzemesi: MDF Lam
Yetkili Servis Hizmeti: Var
Ücretsiz Montaj: Yok
Garanti Süresi: 2 yıl
Üretim Yeri: Türkiye
Uyarı ve Genel Açıklamalar: Spot aydınlatma mevcuttur.55027 Sono lavabo dolabı ile kullanıma uygundur.
 Vitra Sono Dolaplı Ayna, 80 cm Parlak Beyaz (Sağ) - 55031 asma termoform kaplama kulplu yavaş kapanır en uygun fiyatlarla Banyomoda'dan online satın alabilirsiniz. Vitra Sono Dolaplı Ayna, 80 cm Parlak Beyaz (Sağ) - 55031 asma termoform kaplama kulplu yavaş kapanır en uygun fiyatlarla Banyomoda'dan online satın alabilirsiniz.
Vitra Sono Dolaplı Ayna, 80 cm Parlak Beyaz (Sağ) – 55031 asma termoform kaplama kulplu yavaş kapanır en uygun fiyatlarla Banyomoda’dan online satın alabilirsiniz.

Sono serisi Parlak Beyaz 76x15x80 cm boyutlarında VitrA® ayna / dolaplı ayna

Yeni Sono serisi banyo dolabı fiyatı her bütçeyeuygun , VitrA kalitesi ve guvencesi ile sizlerle. Sono serisi geniş saklama alanıyla banyonuza yeni bir düzen getiriyor. Lavabo dolabının ayakli olmasi kolay temizlik imkani sağlıyor. Modern kulplara sahip Sono serisi, estetik ayna / dolaplı ayna ile banyonuza butunluk kazandırıyor.

 • Vitra ayna / dolaplı ayna ise banyoya ekstra fonksiyonellik katar.
 • Özel mekanizması sayesinde yavaş ve sessizce kapanan kapaklar, çocuklar için de güvenli.
 • Vitra Avrupa’nın en kaliteli tasarım banyo ürünlerini projelere sunuyor. Türkiye’de lüks otellerde uzun yıllardır kullanılmakta olan ürünleriyle Vitra , Avrupa Banyo Dolabı sektörünün lideri ve ISO 9001, TÜF, CE, CLASSE II, IMQ kalite sertifikalarına sahiptir.
 • Dar banyoların da çözümü VitrA Banyo Dolaplarında. Sıkışık oda düzenini gevşetici sıcak bir mekana çevirmek mümkün. Birçok misafir banyosu ve makyaj odası fazla geniş alanlı olmadığı için, sıkışık veya seyrek döşenmiş gibi görünmelerine neden olan kaçınılmaz tasarım güçlükleriyle karşılaşır. VitrA Banyo Dolapları bilinçli tasarlanmış, esnek ürünlerden oluşan geniş yelpazesiyle bu kısıtlamalara nihai çözümü sunar. Eldeki boş alana, bütçeye ve kişisel tercihlere bağlı olarak, VitrA en küçük makyaj odasını bile konforlu bir gevşeme yerine çevirebilir.
 • Kullanılan malzeme TSE standartlarına uygundur.
 • Son zamanlarda gördüğüm zarif mi zarif bir banyo dolabı.Tasarım alışıla gelmiş banyo dolaplarından farklı. Tasarım farklılığından dolayı bu dolabımız biraz geniş banyolara uygun olacaktır. Yandaki adresten ürüne ulaşabilirsiniz.
 • Vitra ayna / dolaplı ayna, temizlik kolaylığıyla öne çıkıyor,böylece hijyen sağlıyor.
 • Sinema ekranı veya bilgisayar monitörü, buzdolabı ya da süt kartonu, bir oda, bir masa, bu broşür: dünyamız dikdörtgen olmadan düşünülemez. Belki de bu nedenle VitrA bizi bu kadar çekti: bu banyo dolabı serisinin biçimleri tamamen dikdörtgenle sınırlı. Bu, yeni olasılıklara yol açan bir sınırlama: bunun nedeni de VitrA’nın tüm zamanların en çok yönlü banyo dolabı üreticilerinden biri olması. Özündeki minimalist tasarım ve VitrA’nın banyo geleneğinden ve uzmanlığından alınan güçlü destek sayesinde, geometrik biçimi, işlevi ve kalitesi bakımından etkileyici.
 • Vitra, banyolar için yeni bir banyo mobilyası tasarladı. Yatayda uzayan yalın çizgiler ve doğal ahşabın mükemmel uyumu Vitra Banyo Mobilyası’nda buluşur.
 • Vitra banyo mobilyalarının sadeleşmiş görünümü bütün modern banyo ortamlarına uyacak kadar esnektir.
 • Vitra ayna / dolaplı ayna ile banyonun tamamı yaşam alanının parçası haline gelmiştir. Uzun dolapta ve lavabo dolabında yer alan çekici bir detay da kapıları ve/veya çekmeceleri açmada kullanılan kaliteli metal veya oyuklu açma kollarıdır.
 • Tamamlayıcı olarak Artema banyo aksesuarları yuvarlak hatları ile ıslak mekanlara sıcak bir görünüm sağıyor.
 • Bugünün banyosu hem iyi görünmek hem de davetkar ve işlevsel olmak zorundadır.
 • Kulağa basit gelebilir ama, fırsat buldukça tamamen rahat ve gevşek olmak isteriz ve bunu başarmak için de mutlaka bir spa aramak zorunda kalmamalıyız. Aslında, bu gevşemeyi ve konforu evde, kendi banyonuzda yaşayabilirsiniz. İşte bu nedenle VitrA hem işlev hem biçim bakımından istediğiniz her şeyi içeren ayna / dolaplı ayna ve sağlık sistemleri geliştirdi. VitrA’nın tüm koleksiyonlarında olduğu gibi, ayna / dolaplı ayna ürünleri ve sağlık ürünlerinde de bir taraftan kaliteli malzemeler, işçilik ve işlevsel maharet kullanılırken diğer taraftan iyi tasarım konusundaki sezgilerimiz örneklendirilir. Beden ve ruh için, akıl için, ev için sağlık: VitrA’nın lavabo dolapları ve sağlık sistemlerinden keyif alacağınızı umuyoruz.
 • Ancak, pratiklik de görüntü kadar önemlidir: Tutamaklı uzun dolap ve lavabo dolabı birimlerinde, çekmece içlerinde pratik bölmelere ayrılmış olan bolca saklama yeri vardır. Yaşayan banyoları çok daha konforlu hale getiren modern refah.
 • Hem genel mekan hem de özel banyo gereksinimlerine cevap veriyor.
 • Sıradanın dışında bir tasarıma sahip.
 • Dar ve ıslak hacimlere de uyan,mimarlara çok çeşitli boyutlarda ürün sunuyor.

Vitra Sono Dolaplı Ayna, 80 cm Parlak Beyaz (Sağ) 55031 Ayna / Dolaplı Aynaonline satın al

Vitra Sono Dolaplı Ayna, 80 cm Parlak Beyaz (Sağ) – 55031 Etiketleri

Vitra Sono Dolaplı Ayna, 80 cm Parlak Beyaz (Sağ) – 55031
Dahil Olduğu Kategorileri:

Vitra Sono Dolaplı Ayna, 80 cm Parlak Beyaz (Sağ) – 55031
ile Benzer Özellikli Ürünler:

18:18
Seri, Renk ve Ölçü Filtresi