Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, null given in /home/ggbezbew/public_html/banyodolaplari.web.tr/wp-includes/post-template.php on line 739

Warning: join() [function.join]: Invalid arguments passed in /home/ggbezbew/public_html/banyodolaplari.web.tr/wp-includes/post-template.php on line 532
class="">

Skip to content

Ansayfa ›› Ayna / Dolaplı Ayna Banyo Mobilyası ›› Vitra Sono Dolaplı Ayna, 100 cm Yatay Meşe (Sağ) – 55022

Vitra Sono Dolaplı Ayna, 100 cm Yatay Meşe (Sağ) – 55022

Vitra Sono Dolaplı Ayna, 100 cm Yatay Meşe (Sağ) 55022 Ayna / Dolaplı Ayna

Marka: Vitra
Ürün Adı: Vitra Sono Dolaplı Ayna, 100 cm Yatay Meşe (Sağ)
Ürün Kodu: 55022
Seri: Sono
Renk: Yatay Meşe
Ölçü: 96x15x80 cm
Montaj Tipi: Asma
Kaplama: Termoform
Kapak Özelliği: Kulplu, Yavaş Kapanır
Gövde Malzemesi: MDF Lam
Kapak Malzemesi: MDF Lam
Yetkili Servis Hizmeti: Var
Ücretsiz Montaj: Yok
Garanti Süresi: 2 yıl
Üretim Yeri: Türkiye
Uyarı ve Genel Açıklamalar: Spot aydınlatma mevcuttur.55018 Sono lavabo dolabı ile kullanıma uygundur.
 Vitra Sono Dolaplı Ayna, 100 cm Yatay Meşe (Sağ) - 55022 asma termoform kaplama kulplu yavaş kapanır en uygun fiyatlarla Banyomoda'dan online satın alabilirsiniz. Vitra Sono Dolaplı Ayna, 100 cm Yatay Meşe (Sağ) - 55022 asma termoform kaplama kulplu yavaş kapanır en uygun fiyatlarla Banyomoda'dan online satın alabilirsiniz.
Vitra Sono Dolaplı Ayna, 100 cm Yatay Meşe (Sağ) – 55022 asma termoform kaplama kulplu yavaş kapanır en uygun fiyatlarla Banyomoda’dan online satın alabilirsiniz.

Sono serisi Yatay Meşe 96x15x80 cm boyutlarında VitrA® ayna / dolaplı ayna

Yeni Sono serisi banyo dolabı fiyatı her bütçeyeuygun , VitrA kalitesi ve guvencesi ile sizlerle. Sono serisi geniş saklama alanıyla banyonuza yeni bir düzen getiriyor. Lavabo dolabının ayakli olmasi kolay temizlik imkani sağlıyor. Modern kulplara sahip Sono serisi, estetik ayna / dolaplı ayna ile banyonuza butunluk kazandırıyor.

 • Sıradanın dışında bir tasarıma sahip.
 • Mekan ne kadar küçük olursa olsun, lavabo, klozet veya bir parça Duravit banyo mobilyası için mutlaka yer vardır.
 • Sinema ekranı veya bilgisayar monitörü, buzdolabı ya da süt kartonu, bir oda, bir masa, bu broşür: dünyamız dikdörtgen olmadan düşünülemez. Belki de bu nedenle VitrA bizi bu kadar çekti: bu banyo dolabı serisinin biçimleri tamamen dikdörtgenle sınırlı. Bu, yeni olasılıklara yol açan bir sınırlama: bunun nedeni de VitrA’nın tüm zamanların en çok yönlü banyo dolabı üreticilerinden biri olması. Özündeki minimalist tasarım ve VitrA’nın banyo geleneğinden ve uzmanlığından alınan güçlü destek sayesinde, geometrik biçimi, işlevi ve kalitesi bakımından etkileyici.
 • Vitranın en yeni banyo mobilyası modelleri net biçimlerle, iyi planlanmış işlevsellikle ve konforlu kaliteyle karakterize ediyor. Ayrıca karakteristik, ergonomik tutamaklar tüm ürünlerde kullanılmaktadır ve Vitra’ya asıl orijinalliğini kazandırır.
 • VitrA Sono ayna / dolaplı ayna birbirinden güzel renk seçenekleri sunarak konforu parmak uçlarınıza taşıyor. Konsollar, lavabo dolapları, boy dolaplar, aynalı dolaplar ve hareketli dolap üniteleri hem doğal gerçek ahşap görünümlerini hem de pürüz-süz temiz hatlarını paylaşıyor. En ince detayda bile kendini gösteren itinalı işçilik kalıcı güzelliği getiriyor.
 • Ayna Dolaplı ayna: Banyoya yenilenmek, gevşemek ve yeni bir güne hazırlanmak için gideriz – lavabo, ayna ve ışık gibi banyonun temel unsurları olmadan günlük ritüelleri yapamayız.VitrA’nın Sono serisi dolaplı ayna ve aynalarında bütün bu unsurlar birleşerek, banyo için her şeyi kapsayan, ideal ve hafif bir duvar sistemi oluşturur. Vitra’nın tasarımcıları dolaplı aynaları yaratırken cam, ahşap ve seramik gibi olağandışı bir malzeme karışımıyla akıllı bir dokunmalı LED lamba sistemini birleştirerek, kendi minimalizm imzasını zarif şıklıkla bir araya getirdi.
 • Bugünün banyosu hem iyi görünmek hem de davetkar ve işlevsel olmak zorundadır.
 • Vitra, banyolar için yeni bir banyo mobilyası tasarladı. Yatayda uzayan yalın çizgiler ve doğal ahşabın mükemmel uyumu Vitra Banyo Mobilyası’nda buluşur.
 • Modern yaşamın bizden beklentileri arttıkça, doğal olarak biz de karşılığında daha fazla şey istiyoruz. Bu istekler banyolara da uzanıyor. Çekicilik davetkarlık ve işlevsellik gibi beklentiler ortaya çıkıyor. Vitra banyo dolapları, işte bu gelişmeyi hesaba katıyor.
 • Vitra’nı boydolaplarına fön ve makyaj temizleme malzemeliğin spalar ve genel mekanlar için 2013 tasarımları yeni banyo dolapları olarak kullanıcının karşısına çıkıyor.
 • Mimarların tasarımlarına uygun olarak seçebildiği yüzlerce modül alternatifi, duşkabini ve aksesuar serileriyle tamamlanıyor.
 • Vitra Lavabolar ile kullanılan ölçülerde lavabo dolapları, banyonun boyutlarına göre alternatif sunar.
 • Vitra ayna / dolaplı ayna ile banyonun tamamı yaşam alanının parçası haline gelmiştir. Uzun dolapta ve lavabo dolabında yer alan çekici bir detay da kapıları ve/veya çekmeceleri açmada kullanılan kaliteli metal veya oyuklu açma kollarıdır.
 • Dar ve ıslak hacimlere de uyan,mimarlara çok çeşitli boyutlarda ürün sunuyor.
 • Vitra banyo mobilyalarının sadeleşmiş görünümü bütün modern banyo ortamlarına uyacak kadar esnektir.
 • Tasarımınızda açık renkler, geniş yüzeyler veya fayans formatları kullanırsanız, küçük banyolar daha büyük görünür.
 • Vitra ayna / dolaplı ayna ise banyoya ekstra fonksiyonellik katar.
 • Banyoyu, evin en şık mekanlarından biri haline getirmek üzere yaratılan Vitra Banyo Mobilyası’nda minimum hacimle yaratılan maksimum fonksiyonellik göze çarpar.

Vitra Sono Dolaplı Ayna, 100 cm Yatay Meşe (Sağ) 55022 Ayna / Dolaplı Aynaonline satın al

Vitra Sono Dolaplı Ayna, 100 cm Yatay Meşe (Sağ) – 55022 Etiketleri

Vitra Sono Dolaplı Ayna, 100 cm Yatay Meşe (Sağ) – 55022
Dahil Olduğu Kategorileri:

Vitra Sono Dolaplı Ayna, 100 cm Yatay Meşe (Sağ) – 55022
ile Benzer Özellikli Ürünler:

16:59
Seri, Renk ve Ölçü Filtresi